O nas

Nasza innowacyjna forma działalności powstała na bazie potrzeb naszych klientów. Przekonaj się, co mamy do zaoferowania.

O Nas – Warsztaty

Terapeutyczna Warsztaty czerpie inspirację oraz tematykę z najlepszego źródła – od swoich klientów, odpowiadając bezpośrednio na ich potrzeby. Trenerzy, coachowie, dietetycy, psychologowie, terapeuci, a nawet aktorzy i mistrzowie sztuk walki – wszyscy oni, zgromadzeni w jednym miejscu, prowadzą warsztaty, wykłady i spotkania specjalnie dla Państwa. Każdy kto interesuje się samorozwojem, samoświadomością i chce twardo trzymać stery swojego życia znajdzie u Nas coś dla siebie.

 

 

Warsztaty dla dorosłych

Masz potrzebę samorozwoju? Czujesz, że ciągłe zdobywanie wiedzy pomaga Ci lepiej funkcjonować i żyć bardziej świadomie? Ważne jest dla Ciebie utrzymywanie swojego umysłu we wspaniałej kondycji?

Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z Naszą aktualną ofertą warsztatów, szkoleń i wykładów dla osób dorosłych.


zobacz aktualną ofertę warsztatów

 

Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Inwestowanie w przyszłość swojego dziecka już od najmłodszych lat, daje wspaniałe efekty, niejednokrotnie na całe życie. Zajęcia rozwojowe, komunikacyjne, grupy interpersonalne i treningi – wszystko po to, aby w czasach zwiększonej izolacji i samotności, dzieci wciąż przebywały w kontakcie z rówieśnikami. Ćwicząc najważniejsze interpersonalne umiejętności, budują własną wartość na solidnym fundamencie postaw asertywnych oraz rozwiniętej samoświadomości i empatii.


zobacz aktualną ofertę warsztatów

 

Napisz Zadzwoń